سی دی آموزش طراحی وب-پکیج آموزش تصویری طراحی سایت و فروشگاه

[تعداد: 27   میانگین: 4.6/5]
CD آموزش جوملا، سی دی آموزشی وردپرس، پک فروشگاه ساز
نسخه اصلی بسته آموزشی طراحی سایت

چرا باید نسخه اصلی آموزش فارسی طراحی سایت را تهیه کنیم؟

کاربر گرامی، بمنظور نیاز به کپی شدن مجموعه برای آن دسته از کاربرانی که در آموزشگاه ها و مکان هایی با تعداد بالای سیستم استفاده می کنند، و همچنین کاربرانی که قصد مشاهده با تبلت را دارند، هیچ گونه قفلی روی دی وی دی ها گذاشته نشده است.

جدا از غیر عرفی بودن توزیع نسخه های کپی شده، همراه با مجموعه های آموزشی اصلی، هدایای ویژه و مزایایی ارائه خواهد شد که مسلما هر کاربری را متقاعد خواهد کرد که نسخه اصلی را تهیه کند.

برای مشاهده هدایا و خدمات پس از فروش روی ادامه مطلب کلیک کنید.

هدایای ویژه بهمراه پکیج:

  • فضای یک گیگابایت لینوکس سی پنل با قابلیت های نامحدود بصورت رایگان (به ارزش حدود ۱۸۰ هزار تومان)
  • یک دامین رایگان .ir با مالکیت شخص خریدار  (به ارزش حدود ۶ هزار تومان)
  • آپدیت های ماهیانه: تولید این مجموعه صرفا یک بار نبوده و هر روز بر محتوای مجموعه موارد آپدیت شده اضافه خواهد شد. بدیهی ست لینک آپدیت هایی برای کاربرانی که نسخه اصلی را تهیه کرده اند پس از خریداری بصورت هفتگی ارسال خواهد شد.
  • گارانتی محصول: با اینکه سعی شده که بهترین و مرغوبترین دیسک های موجود را برای پکیج آموزش جوملا و سایر سیستم های مدیریت محتوا به زبان فارسی تهیه کنیم بهرحال درصورت خرابی دیسک ها حتی پس از استفاده طولانی مدت، با درخواست خریدار، تمامی دیسک ها مجددا بصورت رایگان ارسال خواهند شد.
  • استفاده از پشتیبان آموزشی آنلاین: تمامی مشتریان مجموعه آموزش جوملا و سیستم های مدیریت محتوا که نسخه اصلی را تهیه کرده اند رسما بعنوان مشتریان گروه انفورماتیک بیت شناخته شده و می توانند از پشتیبانی ۲۴ ساعته اینترنتی که گروه انفورماتیک بیت به تمام مشتریان خود ارائه می دهد استفاده کنند. ما در پروسه طراحی سایت قدم به قدم در کنار شما هستیم تا ایرادات موجود را بررسی و مرتفع نماییم.
  • تخفیف در سایر محصولات: سایر پک های آموزشی دیگری نیز در روزهای آتی به سایت اضافه خواهد شد و مسلما تخفیف ویژه ای برای تمام خریداران نسخه اصلی ارائه خواهد شد.
  • علاوه بر هدایا و سرویس های اعلام شده در این مطلب، گروه انفورماتیک بیت مشتریان نسخه اصلی را بعنوان همکار در تمامی مکاتبات آتی به حساب آورده و هر محصول یا خدماتی که از گروه انفورماتیک بیت تهیه نمایید با تعرفه همکاری برای شما محاسبه خواهد شد.
  • کپی مجموعه پیگرد قانونی بهمراه خواهد داشت.

از شما که زحمت انجام شده برای تهیه مجموعه را درک کرده و کپی رایت را رعایت می کنید صمیمانه سپاسگزاریم. امیدواریم پس از استفاده از مجموعه، به جمع همکاران ما پیوسته و ارتباط پایداری با گروه انفورماتیک بیت داشته باشید.

با تشکر، مدرسه بیت

مدیر سایت
مدیریت سایت - مهندس شبکه های مایکروسافت - طراح وب سایت - توسعه دهنده پلت فرم های تحت وب و ارائه دهنده راهکارهای تجاری مبتنی بر وب
مدیر سایت on Emailمدیر سایت on Facebookمدیر سایت on Googleمدیر سایت on Linkedinمدیر سایت on Twitterمدیر سایت on Youtube