آموزش راه اندازی سایت مشابه فیس بوک و توییتر با شیرترانیکس فارسی

[تعداد: 9    میانگین: 5/5]

در این پست قصد داریم سیستم مدیریت محتوای شیرترانیکس ویژه راه اندازی یک سایت جامعه مجازی مشابه فیس بوک و توییتر را ویژه کاربران مبتدی معرفی کنیم.

شیرترانیکس، این سیستم مدیریت محتوای متن باز با ظاهری کاربرپسند و با افزونه ها و قالب های کاربردی که تماما به زبان فارسی نیز موجود می باشند توانسته یکی از بهترین اسکریپت های جامعه مجازی ساز بین رقبا شود.

در ادامه همین پست معرفی ویدیویی و آموزش نصب و راه اندازی سیستم جامعه مجازی ساز شیرترانیکس را ارائه کرده ایم تا اگر قصد راه اندازی سایتی مشابه فیس بوک و توییتر را داشتید بتوانید از این ویدیوی آموزشی بهره بگیرید. ضمنا فایل های مرتبط به همین موضوع نیز در آیندهای نزدیک در همین وبلاگ ارائه خواهد شد.

با ما همراه باشید

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail
مدیر سایت
مدیریت سایت - مهندس شبکه های مایکروسافت - طراح وب سایت - توسعه دهنده پلت فرم های تحت وب و ارائه دهنده راهکارهای تجاری مبتنی بر وب
مدیر سایت on Emailمدیر سایت on Facebookمدیر سایت on Googleمدیر سایت on Linkedinمدیر سایت on Twitterمدیر سایت on Youtube
offset set

اپلیکیشن بیت

جهت ارائه خدمات بهتر، پشتیبانی سریعتر، و امکان دسترسی راحت تر کاربران به اطلاعات و آپدیت محصولات، تمامی سرویس های ارائه شده از طریق اپلیکیشن رسمی مدرسه بیت قابل دسترسی می باشد. شما می توانید توضیحات اپلیکیشن را با کلیک روی این لینک، مشاهده و یا نسخه مدنظر خود را با کلیک روی آیکون های زیر دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن مدرسه بیت از اپ استور     

x