سایت ساز رایگان WIX یک سایت حرفه ای طراحی کنید

دنیای طراحی وب هر روز در حال پیشرفت است و دنیا  به سمت سایت سازهای رایگان و حرفه ای میرود که افراد بدون اینکه دانش برنامه نویسی داشته باشند بتوانند سایت و یا وبلاگ شخصی خودشان را بسازند.

بدون هیچ دانش برنامه نویسی با سایت ساز WIX وبلاگ و سایت شخصی خود را بسازید

یکی از این سایت سازهای رایگان که امروزه مطرح شده است ویکس است. که یک سایت ساز کاملا حرفه ای و به روز با امکاناتی که اکثر آنها رایگان است در اختیار کاربران قرار گرفته است. اکه البته درست مانند سایت سازهای دیگر و یا cms ها امکانات خاص را با دریافت هزینه اندکی در اختیار طراحان قرار میدهند.

برای استفاده از این سایت ساز میتوانید وارد سایت https://www.wix.com شوید و حساب کاربری خود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای بسازید توجه داشته باشید که این سایت ساز به شما هاست رایگان میدهد و شما میتواند با نام پیشنهادی خود سایتتان را فعال کنید و شروع به فعالیت کنید.

توجه داشته باشید که این سایت ساز حرفه ای تعداد زیادی قالب رایگان با فرمت های html5 و css3 در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید از این قالبهای شیک و زیبا برای سایت شخصی و وبلاگتان استفاده کنید.

گروه انفورماتیک بیت برای این که شما عزیزان بتوانید دمویی از این سایت ساز داشته باشید اقدام به طراحی یک سایت در wix کرده است که شما میتوانید دموی این سایت را در مشاهده کنید.

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail
مدیر سایت
مدیریت سایت - مهندس شبکه های مایکروسافت - طراح وب سایت - توسعه دهنده پلت فرم های تحت وب و ارائه دهنده راهکارهای تجاری مبتنی بر وب
مدیر سایت on Emailمدیر سایت on Facebookمدیر سایت on Googleمدیر سایت on Linkedinمدیر سایت on Twitterمدیر سایت on Youtube
offset set

اپلیکیشن بیت

جهت ارائه خدمات بهتر، پشتیبانی سریعتر، و امکان دسترسی راحت تر کاربران به اطلاعات و آپدیت محصولات، تمامی سرویس های ارائه شده از طریق اپلیکیشن رسمی مدرسه بیت قابل دسترسی می باشد. شما می توانید توضیحات اپلیکیشن را با کلیک روی این لینک، مشاهده و یا نسخه مدنظر خود را با کلیک روی آیکون های زیر دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن مدرسه بیت از اپ استور     

x