خطای ۴۰۴ صفحه یافت نشد

[تعداد: 25   میانگین: 5/5]

دوست عزیز؛ صفحه مورد نظر برای شما نمایان نشد, ولی این به معنای نبودن صفحه در سایت ما نیست. اگر شما توسط موتورهای جستجو به این صفحه هدایت شده اید، از آنجایی که ما هیچ صفحه ای را پاک نمی کنیم و فقط در صورت نیاز به بهینه سازی کلمات کلیدی می پردازیم, صفحه موردنظر شما قطعا موجود می باشد. شما با جستجوی واژه های کلیدی مدنظر از بخش جستجوی سایت، می توانید مطلب مورد نظر را پیدا کنید.

درباره خطای 404 بیشتر بدانید
خطای ۴۰۴ چیست؟

صفحه ۴۰۴ چیست؟

این بخش را برای دوستان ناآشنا به محیط اینترنت گذاشتیم. شما وقتی در سایت دنبال صفحه ای می گردید که به هر علتی حذف شده است، معمولا با این پیغام خطا روبرو می شوید. توجه کنید که این پیغام به نشان قطع بودن سایت نیست و اتفاقا سایت کاملا متصل به شبکه ست که توانایی ارائه این پیغام را دارد. اگر سرور به هر علت قطع باشد شما معمولا با پیغام Server Not Found روبرو می شوید.

ما در مطلب دیگری تمام اروررهای مرتبط به سرورها و پیغام های از این قبیل را معرفی خواهیم کرد. ضمنا اکثر سرورها قابلیت شخصی سازی صفحات اینچنینی را دارند و شما می توانید با هر سلیقه ای که می پسندید این صفحه را تغییر دهید.

نکته دیگر اینکه؛ ما هرچه از این صفحه در وب سایت کمتر داشته باشیم از نظر گوگل در جایگاه بهتری قرار خواهیم گرفت. این به این معنا نیست که ما چند صفحه ۴۰۴ خواهیم داشت؛ بلکه این منظور ماست که لینک های خود را بدقت چک کنید که به صفحه ای که موجود نیست لینک نشود. شما با این کار می توانید صفحات ۴۰۴ خود را کنترل نمایید.

نکته آخر اینکه؛ برای تمام سیستم های مدیریت محتوا از قبیل وردپرس، جوملا، و … نیز ۴۰۴ سازهای جالبی داریم که در اسرع وقت آموزش کار با افزونه های اینچنینی را ارائه خواهیم داد.

با امید به اینکه صفحه مفیدی ارائه داده باشیم.

مدیر سایت
مدیریت سایت - مهندس شبکه های مایکروسافت - طراح وب سایت - توسعه دهنده پلت فرم های تحت وب و ارائه دهنده راهکارهای تجاری مبتنی بر وب
مدیر سایت on Emailمدیر سایت on Facebookمدیر سایت on Googleمدیر سایت on Linkedinمدیر سایت on Twitterمدیر سایت on Youtube