ویدیوی نصب وردپرس روی سیپنل cpanel – نصب قدم به قدم وردپرس

این مطلب مربوط به افردادی است که تازه سراغ طراحی وب رفتند و برای آموزش طراحی سایت میخواهند از وردپرس استفاده کنند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که دارای مدیریت کاملا فارسی مسباشد که بیشتر برای وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار میگیرد اما امروزه با اومدن قالبهای شیک و پیشرفته تر شدن افزونه های این سیستم مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت ها علاوه بر وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار میگیرد و طرفداران بسیاری دارد.

ویدیوی نصب وردپرس روی سیپنل cpanel

در این ویدیو فقط نصب وردپرس را مشاهده میکنید ما سعی کردیم ویدیو های کوتاه تهیه کنیم تا برای آموزش و استفاده شما عزیزان راحت تر باشد. امیدواریم که این آموزش مورد توجه قرار گیرد منتظر سایر آموزشهای رایگان ما باشید.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail
مهناز لشگری
مدیر محتوای سایت در گروه انفورماتیک بیت
مدیر محتوای سایت های گروه انفورماتیک بیت - کارشناس مدیریت آی تی - علاقه مند به تکنولوژی های نوین طراحی وب سایت - محقق امنیت پایگاه های داده
offset set

اپلیکیشن بیت

جهت ارائه خدمات بهتر، پشتیبانی سریعتر، و امکان دسترسی راحت تر کاربران به اطلاعات و آپدیت محصولات، تمامی سرویس های ارائه شده از طریق اپلیکیشن رسمی مدرسه بیت قابل دسترسی می باشد. شما می توانید توضیحات اپلیکیشن را با کلیک روی این لینک، مشاهده و یا نسخه مدنظر خود را با کلیک روی آیکون های زیر دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن مدرسه بیت از اپ استور     

x